Identyfikatory Pyrkonu - WTF?

Zbliża się święto gier Pyrkon. Zadziwiające jest, jak fani gier potrafią sobie psuć sami o sobie opinię.

Przykra sprawa.
Okazało się, że największym wrogiem graczy są …sami gracze.

W tym roku po raz pierwszy zostaną tam wręczone Nagrody Poltera i Pyrkonu -Identyfikatory.
Pomysłodawcy tych nagród wpadli w pułapkę już przy samym ustalaniu kryteriów przyznawania nagrody zanim one powstały np. wrzucając do jednego worka "gry bez prądu" z grami wideo.

Starczy, napomknąć, że Nominowani Identyfikatorzy (w kategorii gier) zostali powołani niezgodnie z regulaminem.
Starczy wspomnieć, że eksperci czyli "osoby znane i cenione w środowisku miłośników gier i fantastyki" nominują osoby, które nie są autorami przypisywanych im gier.
Starczy wspomnieć, że nominowanym może być członek zespołu, z którym konkretną grę się współtworzyło.
Itd.itp.

Nie deprecjonuje zasług nominowanych Identyfikatorów dla polskich gier, bo są
one naprawdę duże.

Zastanówcie się jednak dobrze, czy warto oddawać głos w takim "konkursie/ plebiscycie".

Żeby nie było gołosłownie i bez pokrycia - błędy i wypaczenia "ogólnopolskiego konkursu" z którym trudno się identyfikować graczom na Git Games, bo tutaj jest to tl;dr
/\(;;;)/\

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrzędzenia zrzędy: śpieszmy się kochać gry

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Warszawa jest smutna, a Wrocław przereklamowany Historia pewnej marynarki Recenzja: Cała prawda o planecie Ksi Robaczki z Zaginionej Doliny – narkotyki, kosmici i rzeź Jak obejść paywall Agory, czyli będę bronił Spider’s Web (o dziwo) Żegnajcie, gracze Słowiańskie dziwy Czat ze zmarłym? Pokaż swojemu dziecku, jak przegrywa prawdziwy facet! Jak się kończy gry? Pismo obrazkowe – po co robić internetowe wideo? "Her" - trudne randki z komputerem Jakie pierwsze trofeum, taki cały rok IPLA, robisz to źle! Moje przygody z polskim VOD World of Tanks: Rush. Z on-line do off-line Polscy jutuberzy, czyli bieda z nędzą. Skąd te miliony widzów? ARK. Naładujesz niemalże wszystko. I wszędzie Oculus Rift ma odmienić pecetowe granie. Co może przeszkodzić w rewolucji? Steam sprawdzał, jakie porno oglądasz? Mógł. Przecież mu pozwoliliśmy! Magia Photoshopa. Jak reagują kobiety, oglądając WŁASNE zdjęcia? 10 najgłupszych powodów, dla których warto umawiać się z geekiem Zapłać za grę, która nie jest skończona. Dziękuję, nie kupuję Nothing to Hide: skradanka na opak. Bądź cały czas widoczny, bo zginiesz!