Pismo o grach fabularnych - Spotkania Losowe

Ponownie po wielu latach pojawiło się pismo o grach fabularnych.


Jest to nieregularnik tworzony przez fanów dla fanów, w czasie wolnym i za darmo.
Pierwszy numer jest już dostępny w wersjach .pdf, .epub, .mobi.

Jak piszą autorzy:
„Spotkania Losowe” to fanzin poświęcony grom fabularnym. Chcemy, aby był to magazyn otwarty dla każdego, żeby stał się platformą komunikacji i rozmów o hobby. Interesują nas tematy dotyczące wszystkich aspektów RPG oraz zagadnień pokrewnych: szkice przygód, poradniki, pomysły na settingi, nowe potwory, artefakty, fandom, gracze, działalność klubów miłośników gier fabularnych, ciekawe inicjatywy, rynek gier, różnorodne inspiracje (crpg, mitologia – widziane oczywiście z erpegowej perspektywy). Chcemy pisać zarówno o grach popularnych, jak i o tych mało znanych, o przedsięwzięciach komercyjnych i inicjatywach fanowskich, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Planujemy również zamieszczać artykuły dla początkujących graczy i Mistrzów Gry. Chcielibyśmy, aby „Spotkania Losowe” ukazywały się co kwartał. Pozwoli to na zapewnienie odpowiedniej jakości publikacji. Przynajmniej taki jest plan. :)

Zajrzyjcie na spotkanialosowe.pl i pobierzcie za darmo pierwszy numer.

A jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kulisach powstawania tego numeru, przeczytajcie wywiad z redaktorem naczelnym Marcinem 'Seji' Segitem.

Zobacz również: Gadżet tygodnia: Qualcomm Toq czyli smartwatch z ekranem Mirasol

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Star Trek obnażony! Szukamy logiki w nowych filmach science-fiction Dla odważnych: najdziwniejsze gadżety erotyczne na świecie „Xbox sign out!” – mistrzowskie trollowanie użytkowników konsoli Microsoftu Dzisiejsze bajki są straszne? „Monster High” to nic przy „Wyspie niedźwiedzi” Impreza w autobusie i chiński podbój świata [Gadżetomaniak w podróży] Brak dróg zaskoczył drogowców [Gadżetomaniak w podróży] Kinomaniak nie działa? I bardzo dobrze. Zdychaj, zarazo! „American Hustle”, telefony stacjonarne, prywatność wczoraj i dziś Pulp Fiction jako 8-bitowa platformówka. Warto zobaczyć! Orgazmem w histerię, czyli krótka historia wibratora Burzliwe życie kierownika busika [Gadżetomaniak w podróży] GTA na ulicach Liverpoolu. W roli głównej Hannah Elizabeth 10 powodów, dla których warto oglądać "Doktora Who" Bluetooth ZX Spectrum. Kultowy sprzęt powraca jako... bezprzewodowa klawiatura Książka "Wiedźmin"? Niedługo nikt nie będzie o niej pamiętał Chcesz darmowej reklamy w Sieci? Żartuj! Postanowienia noworoczne: nie zachowuj szczęścia dla siebie, dziel się nim z innymi! 10 rewelacyjnych gier, które chyba już nigdy się nie ukażą Wpadka u Samsunga! Znany reżyser ucieka ze sceny Sprzedaj mi swoją biedę [Gadżetomaniak w podróży] Komentarze pod produktami można skasować. I tak nie są nam potrzebne Naj 2013: gadżety, odkrycia, memy, książki, filmy i seriale oraz porażki Nie pamiętasz, ile wypiłeś? Shot Time ci przypomni